מאמרים מאת סיגל אביטן

טקסט

המילה טקסט לקוחה מהמילה טקסטיל וממש כמו בגד, אנחנו צריכים להרגיש נוח וטבעי עם הטקסטים שלנו.

להמשך קריאה »

מה איכפת לך מה יגידו?

אנחנו מתאימים את עצמנו למה שמקובל, אנחנו כל כך עסוקים באיך מה שאנחנו עושים, לובשים, אומרים, בוחרים, נראה מבחוץ, עד שאנחנו מפסידים את מה שאנחנו רוצים באמת. ואתם יודעים מה מצחיק? כל זה קורה כשבצד השני ישנם אנשים משוועים לחדשנות ותעוזה.

להמשך קריאה »

מה זה פחד במה?

גלוסופוביה – כך מוגדר הפחד מעמידה על במה ובפני קהל ומדובר בחרדה הנפוצה ביותר בעולם. יותר מפחד גבהים, מתקפת טרור, טיסה או חרדה מהמוות בכבודו ובעצמו.

להמשך קריאה »

זאת חכמה קטנה מאוד לשרוק מהיציע.

מה שמייחד את המנהלים המוכשרים שדוהרים קדימה, הוא היכולת המופלאה שלהם להסתכל לפחדים בעיניים ולראות מעבר. לקחת את הסיכון, לצורך הסיכוי והסיכוי גדול. כי מי שמתמודד עם החסמים שלו מרוויח בענק.

להמשך קריאה »

מנהלים מופנמים משפיעים יותר.

הגעתי למשרד שלו, פגשתי איש צנום ושקט, הצגתי את עצמי ומייד ניגשתי לעניין. איך אתה רוצה שנתחיל? שאלתי והוא ענה, את מבזבזת את הזמן היקר שלך, אל תדאגי את התשלום תקבלי בזמן אבל אני ממש לא מרגיש שאני צריך להיות כוכב, לעמוד על במות ולנאום, לא נוח לי שם.. אוקי עניתי, רק לפני שאני הולכת, תן לי להסביר לך משהו.

להמשך קריאה »

עולים על במה? תשננו את זה.

החלטתם לעלות על במה ולהשפיע? תתמקדו בתוכן, במהות התוכן. תנמיכו רעשים, תשכחו מטריקים פופולריים ותביאו את עצמכם, ככה פשוט. קהל מריח זיוף מקילומטרים, הזהרו מזה . הדופק עולה? הפה מתייבש? יופי, זה אומר שאת מתרגשים וגם קצת חוששים, תשתפו את הקהל במה שאתם מרגישים.

להמשך קריאה »