becoming

a

business talent

"אם אתה לא אמיץ, אל תתחיל את העבודה איתה. היא חכמה, שנונה, קשוחה ורגישה. מסורה עד אין קץ. פרויקטרית בכל רמ"ח אבריה ושס"ה גידיה וגם לאדם מנוסה כמוני זאת הייתה חוויה מכוננת" שמעון שבס, יזם, איש עסקים ולשעבר מנכ"ל משרד ראש הממשלה יצחק רבין.
סיגל הצליחה לגרום לי להפוך את תחום היין מחלום למקצוע, באמצעות מילים. פשוט כמו שזה נשמע. טל טאובר גוטסדינר, אשת יין, מייסדת השִּׁזְרָה של נשות תעשיית היין.
אם קראתם את חשומה הבנתם הכל. אישה חזקה, חדה ומדויקת, הייתה ויש לי את הזכות להיות בקרבת המותג, סיגל אביטן. זאב שרוני, נתיבי ישראל
סיגל אביטן, אצילות מולדת, אינטליגנציה רגשית גבוהה, קול מלטף, ברור ומחייך, יכולת בהירות מעמיקה בנושאים יומיומיים. קלילות מרחפת בשיח מעמיק. הגברת הממגנטת ביותר בשיח או הרצאה. אי אפשר שלא להישבות בקיסמה. גאולה אוסי, מנכ"לית ומייסדת הון תרבות
"לסיגל יש יכולת מופלאה להבין אותך ולהכיל בחכמה עדינה, לפקוח את עיניך לכיוונים אחרים ובדרכה השקטה לפעמים או הסוערת בפעמים אחרות לקחת אותך בביטחון המרגיע שלה לעשות דברים שלא היית בטוח שאתה יכול." יונה ויזנטל, איש טלוויזיה בכיר
"נפעמתי מהיכולת שלה לדעת ולהבין בדיוק מה אני צריכה כמעט בין רגע ויותר מכך, להוביל אותי לשם בחכמה, עדינות ומסירות אין קץ." אורנה בנאי, יוצרת, שחקנית, קומיקאית.
"בסיגל יש קשיחות עדינה. הדד ליין מלווה בהרבה רגישות לתהליכי חשיבה והתפתחות." ד"ר מיה ויזל. האקרית חינוכית.
"אשת ברזל, חדה, רהוטה ושנונה. רגישות על במסווה של קשיחות." בת שבע רקנטי, פסיכותרפיסטית ומנחת קבוצות.
"תהליך העבודה עם סיגל הוא חד, חריף ומעניין. הוא מתחיל בפיצוח וממשיך להרצאה מסעירה ומעניינת." משה מרי מנכ"ל נספרסו
"היא בלתי אפשרית ותמיד נחוצה. אם אתם בנויים לקפיצות בנג'י מנטליות, זאת האישה שאתם צריכים לעבוד איתה." אמיר רפפורט יזם ואיש עסקים
"חוסר הסבלנות שלה לבולשיט מוביל לשינויים מהירים וצמיחה מהותית." הדן אורנשטיין, בעל חברה לאסטרטגיה וניהול משברים HO.
"סיגל, בתבונה ובחן יודעת לעצב עתיד ולפסוע יד ביד עם מי שבוחר בדרך ידועה ולא ידועה." עמרי גפן, מייסד ומנכ"ל גבים.
"האישה הכי מעניינת שתכירו. סיגל הופכת כל דבר וכל אדם לסיפור שהעולם רוצה לשמוע." אריקה וסר מנכל״ית ומייסדת LAWYERS.
"סיגל מפרקת את המילה אי אפשר לאי של אפשרויות ." אבנר חודורוב , מרצה, יוצר, מלחין, מוזיקאי, מעבד ומפיק. חבר בלהקת משינה
"היא שותפה במלוא מובן המילה." יואב בן יקר מנכ"ל קבוצת טלכלל
"נהניתי מכל רגע. סיגל חדה ומתוחכמת, יודעת לשמור על המרחק הדרוש והיא בדיוק האחת להצטייד איתה כשמחפשים מישהו שאפשר לסמוך עליו כשרוצים להתחדש." יולה רייטמן, מרצה, אשת מוסד
אשת מקצוע חזקה, משמעותית ומדהימה. העבירה אותי מסע פנימה והחוצה בלי לוותר לי בנקודות הכואבות, והכל בהמון אכפתיות ואהבה. אסף כהן ס. מפקד 8200 ( לשעבר)
מה שעשתה בספר הזה, הסופרת סיגל אביטן, זה גאונות! ממש מחקר בלשני על מושג רב רבדים שחוצה כל כך הרבה תרבויות ופועל כמנוע מצד אחד וכמעצור מצד שני כמעט לכל פעולה שלנו כבני אדם. כל זה בעטיפת סיפור עם דמויות נפלאות ועלילה מסקרנת בקצב מהיר! שאפו! מרי (סימניה)
סיגל אביטן מעבירה מסר על העיקר והטפל, באופן קולח ומשעשע. העלילה משקפת את המציאות שבה כולנו חיים, ויש בה קסם מר־מתוק שנוגע בכל הנימים החשופים של הקורא. הקשר המשפחתי חזק מאוד בעלילה והוא העוגן של כולה. זהו ספר שנקרא בנשימה אחת. חגית בן חור (מקור ראשון)
נתחיל מהסוף: אחד הספרים המעולים ביותר שקראתי. הספר נקרא בנשימה עצורה. קראתי אותו תוך כמה שעות, בלי יכולת להניח מהיד. הספר כתוב נפלא, משעשע, בעל קצב טוב, מלבד הסוף, שהיא קצת מהיר מידי בשבילי. כאילו הסופרת ממהרת לקשור קצוות… מבחינתי הסיפור אינו העיקר אלא דרך הכתיבה הנפלאה של סיגל אביטן. מומלץ ביותר! חביבה עברי (מועדון קריאה לאוהבי ספרים)
בחיים לא חשבתי שלמרוקאים יש מילה לתופעה הפולנית הזאת. אורנה בן דור, במאית קולנוע וטלוויזיה ישראלית.
ספרה של סיגל אביטן, “חשומה״, סחף אותי במחשבות על הכוחות שמניעים אותנו, על החשיבות של ׳מה יגידו׳ בהתנהלותנו. ד"ר נמרוד קזלובסקי, יזם ויועץ אסטרטגי ומשפטי.
"..אם אני ממליץ ככלל יסוד, להימנע מקריאת ספוילרים של תוכן העלילה, הרי בספר זה על אחת וכמה. התפניות בעלילה הן חלק מהתובנה הבסיסית שסיגל אביטן, הסופרת, מובילה ונוטעת בנו במהלך הקריאה. אורי רעננה (סימניה)
קראתי את הספר בנשימה אחת והוא נגע בי בדיוק איפה שצריך. ספר מרגש, מצחיק ומכונן. אורנה בנאי, יוצרת, שחקנית, קומיקאית.
מי שגדל בבית יקי יקרא את הספר הזה כעבודת שורשים. קצב מעולה, ספר חובה. דגניה. (סטימצקי)
סיגל אביטן מפרקת את המושג חשומה (בושה או "מה יגידו") לגורמים ואז אוספת אותו בחזרה והכל בעלילה קצבית ומעניינת שמזכירה רבות את חייה שלה. המושג אמנם לקוח מהתרבות המרוקאית אבל הוא חוצה תרבויות ומגזרים וזה מופיע גם בספר. מעין מחקר אנתרופולוגי מרתק. מרינה וקנין אפשטיין. (מועדון קריאה לאוהבי ספרים)
ספר נהדר שנקרא בנשימה אחת. גולדין (עברית)
מסאז' לנשמה. פשוט תענוג. אביטן קולעת ומרגשת. רקפת (עברית)
רומן מצחיק ודי מוטרף עם טוויסט של מתח עסקי וקווץ' גדול ובלתי צפוי בלב של מי שחשב שהספר רק בא לשעשע. שירה נעמן (עברית)
כותבת כתיבה שנונה צינית אכן מראה לחיים האמיתיים .אל תעצרי לרגע מחברת מדהימה קדימה לכתוב את הספר הבא. ריקי אקלר אסולין. (סטימצקי)
כמה אנחנו מפסידים בגלל חרדת החשומה… הלוואי ונפסיק… שומרת את הספר לבנותיי הקטנות. רחלי. (סטימצקי)
נהניתי מהקצב וההומור. סיגל אביטן תייגה תחושה ופטרה אותי ממנה.. יש שיטת טיפול כזאת. סיגל מבורך. (סטימצקי)
ספר פשוט נפלא ונהדר. מסקרן ממש תענוג. שפה פשוטה קולחת מושכת לקרוא מבלי להניח. הווי של העדה המרוקאית המפולפלת המנהגים המשפחה ההורים. החיים שלה בתור גרושה לנהל ולהיות בעלת חברה בין כל אלה לגדל 3 ילדים לפגוש חברות לצאת עם גברים. ממליצה בחום. רותי. (סימניה)

"את.ה טאלנט רק אם הגעת לשלב בו המעמד שלך
מקדם משהו או מישהו.
לא להיפך."

סיגל אביטן

TALENT EVOLVING – פורצים קדימה ב-80 יום 

אם לא תלך אחרי התשוקה שלך, איזה סיכוי יש לך?  את באמת חושבת שאת  יכולה להסתיר מכל העולם? ואם תסתירי, כמה זמן זה יחזיק מעמד? ומה יקרה כשיגמר לך הכח מלהחזיק בבטן את הרצון שלך לפרוץ ולעבור אל קדמת הבמה?? אני נזהרת ככל יכולתי מלומר לאנשים מה הם צריכים לעשות, אבל חשוב לי להשאיל להם את הפנס שלי לשמונים יום ואז הם מבינים לבד שיש כל כך הרבה דרכים לחיות.

יש מאות אנשי עסקים מצליחים ויזמים פורצי דרך, חשבתם פעם למה רק אחדים הם מובילי שוק? ישנם עשרות עורכי דין מצוינים, איך זה שאת אלה המוכרים לציבור הרחב אפשר לספור על כף יד אחת? יועצים רבים הם חדשניים, מחוללי שינוי ואנשי חזון, מדוע שוב ושוב אותם השמות מופיעים בכנסים מקצועיים? 

איך זה קורה? 

זה פשוט מאוד, הם עובדים בזה! האנשים האלה מצליחים להשפיע, להוביל, לשנות ולהשתנות. כיון שהם משקיעים זמן ומשאבים, מפנים מהשולחן משימות יומיומיות כדי לדייק אג'נדה, לכתוב ולזקק את מה שבוער בהם להגיד ולשנות. את העבודה המהותית הזאת עושים הרבה לפני שיוצאים לציבור. 

אף אחד מהם לא נולד כזה, גם אתם יכולים.

 אני באופן אישי, נהנית במיוחד לעבוד עם הביישנים והמופנמים, אלה שחוששים משינוי, כישלון או ביקורת, אוצרים בתוכם פנינים ונמנעים במשך שנים רבות מלתפוס את קדמת הבמה.

אני כאן לרשותכם, 
סיגל אביטן 

הספרים של סיגל אביטן

הספר הראשון של סיגל אביטן, רב המכר ״חשומה״ עכשיו בשלוש שפות כאן לרכישה באתר.
בקרוב הספרים החדשים ״גלי חום באמצע ינואר" וספר העיון – "כיצד להיות ביזנס טאלנט"

Business Talent Academy

Business Talent

כאן תלמדו כיצד לבלוט ולהשפיע

Take The Stage

הקורס המדויק שיהפוך אותך למרצה שאנשים ירצו 
לשמוע שוב ושוב.

עוברים אל קדמת הבמה עם סיגל אביטן

כאן תמצאו את כל הידע, השירותים והכלים שיעזרו לכם לבלוט ולהשפיע.

קורסים

קורסים והרצאות מבוא בזום או בכיתה עם סיגל אביטן. תקבלו את כל הכלים כדי לשים את עצמכם בקדמת הבמה

ליווי אישי

ליווי אישי עם סיגל אביטן

הרצאות וסדנאות

הרצאות לעובדים או הרצאות תוכן חווייתיות, סדנאות יום או סופ״ש שלם, אביטן משתפת את כל הידע והניסיון שצברה בנדיבות ובדרך שאתם יכולים ללמוד ולהרוויח מזה

Sigal Avitan MasterClass

קורסים מוקלטים בוידאו עם סיגל אביטן

Client’s & Readers Talk’s

אירועים קרובים עם סיגל אביטן